£do ustalenia

Oferta pracy w Anglii dla Polaków przy pakowaniu leków Stockport

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Stockport
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 16 lipca 2015 01:19

Posiadamy wolne stanowiska do pracy w Anglii przy pakowaniu leków. Oferta z Stockport dla pakowaczy z doświadczeniem. Pracodawca wymaga od osób zatrudnionych znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: praca przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Stockport
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika jest pakowanie leków. Zadania muszą być wykonywane z należytą starannością. Należy również pamiętać o kontrolowaniu produktów pod względem jakości.

Wymagania:
– sprawne dłonie, niezawodność
– spostrzegawczość
– bez problemów ze zdrowiem
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie dobrym
– zabranie ze sobą kamizelki odblaskowej i butów prawidłowo chroniących stopy
– przyjmujemy jedynie kandydatów z doświadczeniem

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę od 8:45 do 17:30
– jasne warunki zatrudnienia
– wprowadzenie w system działania firmy
– odpowiedzi na wszelkie pytania
– pomoc w sprawach administracyjnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do kontaktu mailowego:

peter@career-makers.co.uk bądź telefonicznego: 07940290565

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23dhc5/

ID ogłoszenia: 16455a6ddc9deb18