£7 GBP za godz.

Oferta pracy w Anglii dla Polaków sprzątanie domów i biur Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 04:30

Firma sprzątająca z Londynu szuka od zaraz Polaków do pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i biur. Zatrudnienie dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego i doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7 GBP za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
– dokładne wycieranie mebli z kurzu
– zabezpieczanie skórzanych mebli specjalnymi preparatami
– zmywanie podłogi
– odkurzanie
– czyszczenie toalet
– pracownikowi zostaną również zlecane powierzchnie biurowe do uporządkowania
– oraz inne czynności związane ze sprzątaniem
– praca wykonywana w grupach 2-3 osobowych

Wymagania:
– zależy nam na osobie uczciwej, dobrze reprezentującej firmę
– zdolność do pracy w grupach
– zaradność, doświadczenie, punktualność
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie podstawowym
-posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– pracę na pełny etat
– w tygodniu przepracowanie do 40 godzin
– chętnym oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin
– podpisanie umowy bez pośredników
– angielskie warunki zatrudnienia
– pracodawca zapewnia miejsce do spania na czas trwania umowy

Aplikacja:
W celu rejestracji należy przesłać CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownica-sprzatajaca-od-zaraz-3048229.html

ID ogłoszenia: 3825642a35357027

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii dla Polaków sprzątanie domów i biur Londyn od zaraz”

  1. Witamy! Wraz z koleżanką, jesteśmy osobami pracowitymi, punktualnymi, zdyscyplinowanymi, bez nałogów. Jedna z nas posiada prawo jazdy kat. B oraz zna podstawy języka angielskiego. W ostatnim czasie straciłyśmy pracę a nie wyobrażamy sobie żyć bezczynnie na zasiłku dla bezrobotnych. Jesteśmy bardzo zainteresowane tą ofertą. W związku z powyższym prosimy o poważne potraktowanie naszego zgłoszenia. Pozdrawiamy