£6,31 GBP/h

Oferta pracy w Anglii dla pomocy kuchennej bez znajomości języka Plymouth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Plymouth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 1 września 2014 22:06

Restauracja meksykańska z Plymouth zatrudni Polaków bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia w charakterze pomocy kuchennej. Anglia praca na zmywaku oraz przy przygotowaniu dań.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Plymouth

Zarobki: 6,31 GBP/h

Obowiązki:

  • Praca na kuchni w restauracji meksykańskiej
  • Do zadań należeć będzie pomoc w przygotowaniu dań- krojenie, mycie, szatkowanie.
  • Obowiązkiem będzie rozkładanie dostaw, wydawanie posiłków.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie również za pracę przy zmywaniu naczyń i sztućców

Oczekiwania:

  • zdolność do szybkiego uczenia się
  • elastyczność godzinowa, dyspozycyjność
  • sumienność,
  • umiejętność pracy grupowej
  • zdolność dobrej organizacji czasu pracy
  • możliwość pracy również w weekendy

Oferta:

  • zatrudnienie na pełny etat lub na pół
  • znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie nie jest wymagane
  • zapewnione przeszkolenie przed podjęciem pracy
  • wynagrodzenie w wysokości 6,31 GBP/h

Aplikacja:

Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres: managerkuchnia@hotmail.com

ID ogłoszenia: 7625404847f4f59b

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii dla pomocy kuchennej bez znajomości języka Plymouth”

  1. Jestem zainteresowana podjęciem pracy