£6,70 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii dla pomocy kuchennej Chapel-en-le-Frith od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chapel-en-le-Frith
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 23:27

Restauracja z Chapel-en-le-Frith szuka od zaraz pracownika w charakterze pomocy kuchennej. Praca w Anglii w gastronomii dla Polaków. Zatrudnienie na umowę o pracę.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Lokalizacja: Anglia, Chapel-en-le-Frith
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik przygotowuje drobne dania i przystawki
– donoszenie składników na kuchnie
– mycie owoców i warzyw oraz ich krojenie
– zmywanie naczyń
– ogólne porządkowanie restauracji
– itp.

Wymagania:
– należy swobodnie posługiwać się językiem angielskim
– zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników
– zmotywowanie do ciężkiej pracy
– szybkość uczenia się, zapamiętywania
– chęć podnoszenia swoich umiejętności
– dobra pamięć
– siła fizyczna

Oferujemy:
– dobre stawki godzinowe
– pracę od wtorku do niedzieli
– w ciągu dnia przepracowanie 8 godzin
– pomagamy w pierwszych dniach
– wspieramy podczas szukania zakwaterowania
– w razie konieczności na miejscu obecny jest opiekun zmiany
– przygotowujemy niezbędne dokumenty w języku angielskim

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej kandydatury należy przesłać CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: praca@irkl.pl
Możliwy jest również kontakt telefoniczny: 733 516 777

Źródło: http://anglia.pggra.pl/poszukuje/gastronomia/pomoc-kuchenna_i5357

ID ogłoszenia: 682564a4d5052c21