£6,50 GBP za godz.

Oferta pracy w Anglii dla pracowników produkcyjnych w ubojni Clipstone

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Clipstone
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 23:58

Zatrudnimy pracowników produkcyjnych do pomocy w ubojni. Praca w Anglii w mieście Clipstone na linii produkcyjnej przy przesuwaniu mięsa do chłodni. Nie wymagamy dobrej znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Clipstone
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.

Zadania:
– obrabianie mięsa, krojenie na kawałki, wykonywanie prac z nożem po uprzednim szkoleniu
– transport towaru do chłodni
– przewożenie mięsa w pojemnikach do określonych miejsc
– wspomaganie prac wykonywanych przez rzeźników
– porządkowanie miejsca pracy

Wymagania:
– siła fizyczna
– podstawy języka angielskiego
– świadomość podjęcia danego stanowiska
– możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres
– chęć do nauki
– szybkość przyswajania wiedzy
– punktualność, zaangażowanie
– samodyscyplina, obowiązkowość

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę na dłuższy okres
– stabilne zatrudnienie
– możliwość zdobycia nowych umiejętności
– szkolenia wprowadzające do zawodu
– podszkolenie języka angielskiego

Aplikacja:
CV należy przesłać na adres mailowy: wakefield@essentialrecruitment.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230agi/

ID ogłoszenia: 80554ebab312ec3c