£10,00 GBP /h

Oferta pracy w Anglii i Szkocji jako Kierowca kat. C+E

  • Kraj: Szkocja
  • Miasto: Edynburg
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na czas określony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 czerwca 2018 03:20

Aktualna propozycja pracy w Anglii oraz Szkocji na stanowisku kierowcy kat. C+E. Zatrudnienie przy transporcie towarów na krótkich trasach głównie w rejonie Edynburga.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Szkocji na stanowisku Kierowca

Miejsce pracy: Szkocja okolice Edynburga

Główne zadania:

• Transport dostaw (także na krótkich trasach) w Szkocji
• Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu lewostronnym;
• Właściwe zabezpieczenie pojazdu w trakcie i po zakończeniu pracy;

Wymagania:

– Prawo jazdy C+E
– doświadczenie
– Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu w lewostronnym ruchu
– podstawowa wiedza geograficzna o Szkocji
– komunikatywny angielski, umiejętność zrozumienia akcentu szkockiego

Oferujemy:

– Brytyjska umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
– Stawka godzinowa brutto: 10,00 GBP za godzinę pracy w dzień, więcej za noce i weekendy.
– pracę na kilkumiesięczne kontrakty

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

Prosimy w temacie dopisać „Kierowca”

ID ogłoszenia: 6405b2b9a38637d3

Brak tagów

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez EastGate Recruitment

Ostatnie przedmioty dodane przez EastGate Recruitment »