£7,20 GBP za godzinę

Oferta pracy w Anglii jako pomoc kuchenna na zmywaku od zaraz w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2016 22:07

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii jako pomoc kuchenna na zmywaku. Zatrudnienie od zaraz w Londynie na kuchni restauracji zlokalizowanej w Northwood. Zapewniamy atrakcyjne zarobki i stabilne warunki.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Miejsce: Londyn, Northwood.

Stawka godzinowa: 7,20 GBP za godzinę .

Opis stanowiska:
poszukiwana osoba będzie pracowała na kuchni restauracji przy zmywaniu naczyń.
Czynności muszą być wykonywane bardzo dokładnie i szybko.

Jest to zatrudnienie na ok. 24-30 godzin w tygodniu.

Oczekiwania:

  • umiejętność dokładnej pracy;
  • szybkie wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność 24-30 godzin tygodniowo;
  • zamieszkanie w Londynie;
  • odpowiedzialność;
  • kultura osobista;
  • sumienne podejście do pracy;
  • miły i uczciwy charakter.

Zapewniamy:

  • możliwość dorobienia, np. dla osób uczących się;
  • legalną umowę o pracę na brytyjskich zasadach;
  • zapoznanie z zakładem i pomoc we wdrożeniu;
  • dobrą atmosferę i możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:

Prosimy wysyłać zgłoszenia na adres mailowy:

elwu30@gmail.com

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1022411

ID ogłoszenia: 319571e0aca4af6f