£od 7 GBP/h

Oferta pracy w Anglii Londyn sprzątanie domów i mieszkań dla kobiet 2016

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum pół roku
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 03:10

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko sprzątaczki dla kobiet w Londynie. Ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych łącznie z praniem i prasowaniem.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Zarobki: stawka godzinowa od 7 GBP na godzinę początkowo, po przejściu na stałą umowę stawka wzrośnie do 8 GBP

Opis stanowiska pracy:

  • całkowite sprzątanie domów i mieszkań
  • dbanie o porządny wygląd i estetykę wykonanej pracy

Oczekiwania:

  • umiejętność sprawnego porozumiewania się w języku angielskim
  • bezproblemowa umiejętność prasowania i prania
  • możliwość do podjęcia samozatrudnienia
  • umiejętność poruszania się po Londynie
  • możliwość podjęcia pracy przynajmniej na 6 miesięcy
  • aktualne zamieszkanie w okolicach Putney, Clapham Junction, Tooting, Wimbledonu, Earsfield – warunek konieczny!

Zapewniamy:

  • pracę w wymiarze ok. 30 godzin tygodniowo
  • zatrudnienie dla pań

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt mailowy na poniżej podany adres. W wiadomości prosimy zawrzeć CV oraz informacje o sobie jak i dane kontaktowe.
adres e-mail: londonshine1@gmail.com

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=739164

ID ogłoszenia: 16756b93e56769a0

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii Londyn sprzątanie domów i mieszkań dla kobiet 2016”

  1. Czy oferta będzie aktualna również w lipcu?