£za metr

Oferta pracy w Anglii na budowie przy dociepleniach budynków Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 02:58

Firma budowlana z Liverpoolu szuka pracowników fizycznych przy dociepleniach. Praca w Anglii dla grupy w budownictwie przy kładzeniu tynków oraz docieplaniu budynków. Od pracowników wymagamy doświadczenia i znajomości języka urzędowego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Liverpool
Wynagrodzenie: za metr

Zadania:
– zajmowanie się nakładaniem materiałów ocieplających zewnętrzną warstwę budynków
– nakładanie tynków cienkowarstwowych oraz akrylowych
– porządkowanie placu po zakończonych pracach

Wymagania:
– doświadczenie w budownictwie
– osoby z własną działalnością gospodarczą
– ubezpieczenie na własną rękę
– posiadanie narzędzi potrzebnych do wykonywania danych czynności
– przyjazd samochodem
– posiadanie karty CSCS
– samodzielność, zdyscyplinowanie
– wytrzymałość fizyczna
– znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– stałych klientów
– bardzo dobre wynagrodzenie
– duża swobodę działania
– płace za metr
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Kandydatów, których zainteresowało dane ogłoszenie zapraszamy do telefonicznego kontaktowania się dzwoniąc pod numer: 07741301480

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-239c21/

ID ogłoszenia: 88554d95ad193bbd