£7,5 GBP/h

Oferta pracy w Anglii na budowie przy regipsach bez języka Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 22 lipca 2014 02:17

Firma budowlana zatrudni monterów płyt kartonowo gipsowych. Oferta na budowie w Manchesterze dla osób do przyuczenia i fachowców. Oferta bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Monter regipsów

Lokalizacja: Manchester

Zarobki: 7,5 GBP/h dla osób bez doświadczenia, osoby z doświadczeniem znający się na tym fachu 9,5 GBP/h

Obowiązki:

  • Montowanie płyt kartonowo gipsowych
  • przygotowywanie stelaży, malowanie, szpachlowanie

Oczekiwania:

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • chęć do nauki
  • osoba bez nałogów(zakaz palenia)
  • posiadanie karty CSCS, UTR
  • wymagane przynajmniej małe doświadczenie
  • zdolność do pracy w zespole

Oferta:

  • zatrudnienie 5 dni w tygodniu
  • praca zarówno dla pracowników z doświadczeniem i bez
  • pracodawca zapewnia doszkolenie na budowie
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 07976185192

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22dgnn/

ID ogłoszenia: 5553cd94d92f8c5

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na budowie przy regipsach bez języka Manchester”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jako monter suchej zabudowy szpachlowanie,doświadczenie ponad 7 lat,zdobyte w kilku krajach europejskich jak i w kraju,mam 30lat,jestem z Rzeszowa,gotowy do wyjazdu w każdej chwili,własne mniejsze narzędzia typu wkrętarka wiertarka itp,doświadczenie również w innych pracach remontowo budowlanych,szukam pracy na długi okres nie sezon,mój numer 579259449 Grzegorz