£90 netto/dzień

Oferta pracy w Anglii na budowie przy remontach i wykończeniach 2022 Oxford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja/czerwca 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2022 00:04

Od maja-czerwca 2022 do podjęcia praca w Anglii na budowie. Zatrudnienie w Oxfordzie przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Oxford.

Wynagrodzenie: 90,00 GBP netto na dzień.

Start: od maja/czerwca 2022.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie stawianie ścianek działowych;
  • pracownik będzie także kładł płytki w łazience;
  • zajmowanie się stolarką wykończeniową.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia, które będzie poparte referencjami;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowanie;
  • posiadanie statusu osiedleńca albo możliwość aplikowania;
  • dostępność od maja lub czerwca 2022.

Oferujemy:

  • umowę z brytyjskim pracodawcą;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie w uzyskaniu statusu osiedleńca;
  • opłacone loty z Polski do Anglii i również na urlopy;
  • 6 albo 12 tygodni pracy, a potem możliwość zjechania do Polski na 1 lub 2 tygodnie;
  • darmowe zakwaterowanie, także na czas kwarantanny;
  • zwrot kosztów za wykonanie testu na Covid-19;
  • zorganizowanie przejazdu do pracy, jeżeli wymaga tego sytuacja;
  • pomoc polskiego koordynatora przed wyjazdem oraz w trakcie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@amplihr.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 12 307 30 30

Źródło: https://amplihr.pl/oferta/pracownik-wykonczenia-wnetrz-anglia/

ID ogłoszenia: 73961f93f433f907