£9,50 za godzinę brutto

Oferta pracy w Anglii na budowie przy rozbiórkach od zaraz w Virginia Water

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Virginia Water
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 20:40

Firma budowlana z Virginia Water koło Slough poszukuje pracowników do rozbiórek budynków. Oferta pracy w Anglii z dobrą pensją oraz możliwością organizacji dojazdów do miejsca aktualnego zlecenia.

Stanowisko: budowlaniec – pracownik rozbiórek;

Miejsce zatrudnienia: Virginia Water koło Slough.

Stawka godzinowa: 9,50 funtów za godzinę.

Zadania na stanowisku:
osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za prace rozbiórkowe wewnątrz budynku, czyli skuwanie glazury, demontaż armatury, wyburzanie ścianek działowych i tym podobne.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • własne ubrania robocze takie jak rękawice, kamizelka, kask, buty;
  • posiadanie karty CSCS;
  • odpowiedzialność;
  • dokładność;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie 9,50 funtów za godzinę;
  • możliwość dojazdu do pracy z innymi osobami, z okolic Heathrow oraz Northolt;
  • legalna umowa o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki.

Aplikacje:
Aby aplikować na stanowisko prosimy dzwonić pod numer telefonu: 07715416227.

Można też wysłać CV na adres info@ptl.agency wraz ze zdjęciem lub skanem karty CSCS a także paszportu lub dowodu osobistego.

Źródło: paramounttradesandlabour.com

ID ogłoszenia: 33256c5e2ee05f55

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na budowie przy rozbiórkach od zaraz w Virginia Water”

  1. praca na budowie na 28 lutego 2016 @ 20:03

    witam
    posiadam spore doswiadczenie na budowie . potrafie glazury terakoty, malowanie ,plyta GK
    kostrukcje . malowanie tapetowanie . bez nalogu alkoholowego. punktualny
    poszukuje pracy w Angli
    kontakt arek.luka@wp.pl

Zostaw odpowiedź do praca na budowie