£10,50 netto/h

Oferta pracy w Anglii na budowie remonty i wykończenia od zaraz z podstawowym językiem

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2021 20:57

Dla pracowników budowlanych możliwość rozpoczęcia pracy w Anglii przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz na budowie z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: 10,50 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się stawianiem ścianek działowych – drewno/aluminium/k-g;
  • do obowiązków będzie należało także układanie płytek w łazienkach;
  • zajmowanie się stolarką wykończeniową, czyli montowanie drzwi, ościeżnic, okien, podłóg oraz listew wykończeniowych;
  • praca również dla malarzy/szpachlarzy, flisiarzy oraz stolarzy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, które będzie poparte referencjami;
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • posiadanie statusu osiedleńca albo możliwość aplikacji;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie u brytyjskiego pracodawcy;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie w uzyskaniu statusu osiedleńca;
  • opłacony loty Polska – Anglia, a także urlopy;
  • 6 albo 12 tygodni pracy, a potem możliwość zjazdu do Polski na 1 lub 2 tygodnie w zależności od sytuacji epidemicznej;
  • darmowe zakwaterowanie (także na czas kwarantanny);
  • transport do pracy, jeżeli będzie wymagała tego sytuacja;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.amplihr.pl/oferta/pracownik-wykonczenia-wnetrz-anglia/

ID ogłoszenia: 5756089650b831d5