£od 6,31 GBP/h

Oferta pracy w Anglii na magazynie, pakowanie bez języka Shirebrook

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2014 03:41

Aktualnie poszukujemy pakowaczy na magazyn w Shirebrook ze sportową odzieżą. Oferta pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka angielskiego przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Shirebrook

Zarobki: od 6,31 GBP/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie z odzieżą sportową
  • Zbieranie zamówień na magazynie
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki/transportu
  • naklejanie metek promocyjnych

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy na zmiany
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • rzetelność, dobre zorganizowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • 40 godzinny tydzień pracy
  • 4 zmiany, możliwość wyboru, godziny są następujące:
  1. 1 zmiana: 6 do 15,
  2. 2 zmiana: 9 do 18
  3. 3 zmiana: 15 do 24
  4. 4 zmiana: 24 do 9
  • wynagrodzenie od 6,31 GBP/h

Aplikacja:
CHętnych prosimy o kontakt telefoniczny z Angeliką pod numerem: 01246 209222

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22gga8/

ID ogłoszenia: 14753e490b16098b

4 komentarze na “Oferta pracy w Anglii na magazynie, pakowanie bez języka Shirebrook”

  1. Witam Sedecznie!

    Chciałabym wyrazic chęć wzięcia udzialu w procesie rekrutacyjnym zamieszczonym w portalu internetowym .
    Prosze o kontakt w dogodnym dla Państwa terminie.
    Z powazaniem
    Agnieszka Swiderska

  2. Witam, ja byłbym zainteresowany. Jestem młody, mam 20 lat, ja chciałbym się więcej dowiedzieć na temat tej oferty.

  3. bardzo bym prosila o te prace a nie chcecie mnie zatrudnic ia jestem pracowita pracowalam rok temu i musialam zjechac do polski z powodu problemu rodzinnych prosze o odpowiedz