£6.50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz na magazynie przy pakowaniu Shirebrook

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 20 maja 2015 01:21

Aktualnie szukamy magazynierów do pracy w Anglii przy pakowaniu produktów sportowych. Zatrudnienie w Shirebrook dla Polaków na magazynie. Oferta dla osób mogący podjąć pracę na co najmniej rok czasu.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Shirebrook
Wynagrodzenie: 6.50 GBP/h

Zadania:
– praca na magazynie przy pakowaniu produktów
– dbanie o porządek na magazynie
– przyjmowanie dostaw
– współpracowanie z grupą ludzi
– wyszukiwanie produktów na półkach
– itp.

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– zmotywowanie do pracy również w niektóre weekendy
– zdolności społeczne
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– gotowość do pracowania z grupą ludzi
– angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudnienie na cały rok
– urlop 28 dniowy
– pomagamy znaleźć miejsce do zamieszkania
– oferujemy pracę zmianową (6-15; 9:30-18:30; 15-00; 13-22; 00-9)
– dopłata do kantyny

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV po angielsku na maila: veronika.misejova@thebestconnection.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231hgm/

ID ogłoszenia: 554555bbb41df795

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii od zaraz na magazynie przy pakowaniu Shirebrook”

  1. Witam, jeśli aktualnie również jest szansa na pracę w Sports Direct bardzo proszę o kontakt. Mogę wyjechać w każdej chwili. Mój e-mail: pogromca.mrowek@onet.pl