£6,31

Oferta pracy w Anglii na magazynie Shirebrook bez znajomości języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 11 maja 2014 23:38

Damy pracę w Anglii na magazynach z Mansfield oraz Shirebrook w charakterze magazyniera. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Mansfield oraz Shirebrook

Wynagrodzenie: zarobki w wysokości 6,31 GBP/h

Obowiązki:

  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki lub wydania
  • skanowanie za pomocną ręcznego skanera
  • pomoc przy rozładunku i załadunku
  • utrzymywanie porządku na magazynie, prace przy sprzątaniu

Oczekiwania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • pracowitość
  • osoba szanująca pracę, punktualna
  • energiczność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • praca w międzynarodowym zespole w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • praca na dwie zmiany w różne dni tygodnia- od poniedziałku do niedzieli
  • dostępne zmiany od 5 do 00 oraz od 00.00 do 9
  • możliwość korzystania z darmowego parkingu pod pracą

Aplikacja:
kontakt telefoniczny: [oferta nieaktualna]

możliwość kontaktu mailowego: [oferta nieaktualna]

źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/fizyczna_1/pracownik-magazynu_i845

ID ogłoszenia: 733536ccc85681e2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na magazynie Shirebrook bez znajomości języka”

  1. Paweł Suchowiak na 12 maja 2014 @ 07:56

    Pragnę złożyć aplikację do pracy w Państwa Firmie.
    Około 13 lat lat pracowałem w Firmie OXYTOP sp. Z o.o., która produkuje utwardzacze do nienasyconych żywic poliestrowych. Praca w tej firmie pozwoliła mi stać się specjalistą w zakresie prowadzenia produkcji procesu syntezy. Przez lata pracy w firmie zdobywałem umiejętności i kwalifikacje. .
    Poniżej w punktach przedstawiam kilka z najważniejszych kwalifikacji:
    Ugruntowana wiedza dotycząca zagadnień związanych z prowadzeniem produkcji procesu syntezy.
    Obsługuję system SAP.
    Posiadam kwalifikacje do obsługi wózków widłowych oraz obsługi dźwignic,
    Posiadam prawo jazdy kat. A, B, C i E.
    Pracuję również w magazynie firmy.
    Praca w Państwa firmie pozwoliłaby mi rozwijać się dalej i uzyskiwać nowe doświadczenia.
    Jeśli zainteresowałem Państwa moją kandydaturą, proszę o kontakt.
    tel. +48 662356151
    z poważaniem
    Paweł Suchowiak