£10,81 na godz.

Oferta pracy w Anglii na magazynie spożywczym od zaraz w Salisbury UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Salisbury
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 8 września 2022 00:05

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Anglii dla magazynierów. Zatrudnienie w Salisbury ze znajomością języka angielskiego na magazynie spożywczym. Pracodawca zapewnia możliwość przejścia na kontrakt.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 10,81 GBP na godz., a nadgodziny są płatne 16,22 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przez 5 dni w tygodniu, a dwa dni wolne;
  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie produktów z punktu A do punktu B;
  • pikowanie oraz pakowanie;
  • zadaniem będzie podnoszenie produktów z palet;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • praca jest ukierunkowana na utrzymywanie targetów podczas pikowania;
  • rozmieszczanie produktów w odpowiednich miejscach na magazynie.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dostępność również w weekendy, gdyż jest to część normalnego grafiku;
  • komunikatywna znajomość angielskiego;
  • ukończone przynajmniej 18 lat.

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania kontaktu po przepracowaniu 12 tygodni;
  • pracę w systemie na trzy zmiany;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 01722 322 022

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-w-magazynie-darmowy-transport-z-southampton_i112732

ID ogłoszenia: 458631a11f8f1e5a