£10,10 - 12,59 /h

Oferta pracy w Anglii na magazynie z żywnością od zaraz w Salisbury UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Salisbury
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2021 00:36

Pracodawca z Salisbury potrzebuje od zaraz Polaków do pracy w Anglii na magazynie spożywczym. Zatrudnienie dla magazynierów z komunikatywnym językiem angielskim.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 10,10 – 12,59 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się dostarczaniem produktów z miejsca A do miejsca B w jak najkrótszym czasie;
  • pikowanie oraz pakowanie produktów;
  • zadaniem będzie także ręczne podnoszenie produktów z palet;
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy;
  • przechowywanie oraz układanie produktów w odpowiednich miejscach na magazynie;
  • ważne znaczenie ma utrzymanie targetów podczas pikowania.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • szczegółowość;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy, gdyż jest to część normalnego grafiku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • ukończone przynajmniej 18 lat.

Oferujemy:

  • pracę w systemie, czyli 5 dni pracy i 2 dni wolne;
  • możliwość przejścia na kontrakt po przepracowaniu 3 miesięcy;
  • pracę w systemie trzyzmianowym;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 01722322022

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/darmowy-transport-praca-w-magazynie-dostepna-od-zaraz-natychmiastowy-start_i108761

ID ogłoszenia: 19361096173cd29c