Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£9,65-10,25 GBP/h +M

Oferta pracy w Anglii na produkcji detergentów od zaraz bez języka fabryka w Wolverhampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wolverhampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 października 2023 00:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Anglii na produkcji detergentów od zaraz bez języka fabryka w Wolverhampton

Opis

Bez znajomości języka do podjęcia stała praca w Anglii na produkcji detergentów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Wolverhampton UK. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu zorganizowane dla pracowników.

Umowa docelowo na stałe!

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wolverhampton

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Wynagrodzenie: od 9,65 GBP/h brutto na początek (osoba bez języka angielskiego), 10,25 GBP/h osoba znająca język i posiadająca kwalifikacje zawodowe + Mieszkanie za darmo!

Obowiązki:

Poszukujemy osoby, która podejmie się pracy fizycznej na linii produkcyjnej, zajmując się artykułami chemicznymi, w tym środkami do prania, tabletkami do zmywarek i płynami do mycia okien. Pracownik będzie przypisywany do różnorodnych zadań, z uwzględnieniem bieżących potrzeb firmy, wykazując elastyczność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Wymagania:

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko stałe, które dostępne jest w Wolverhampton. Oczekujemy od potencjalnego pracownika/pracowniczki praktyki w produkcji i gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym, w tym w nocnych zmianach. Na terenie zakładu pracy obowiązuje zakaz palenia, dlatego kandydat/kandydatka nie powinien/powinna być palaczem. Choć znajomość języka angielskiego jest mile widziana, nie jest to wymóg obowiązkowy, choć może to przyspieszyć proces rekrutacji. Przede wszystkim poszukujemy osoby z dużym zaangażowaniem i gotowością do pracy w środowisku produkcyjnym.

Co oferujemy:

Nasz pracodawca oferuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne świadczenia socjalne. Pracownik/pracownica otrzyma profesjonalny strój roboczy i odzież ochronną, z wyjątkiem obuwia ochronnego, które będzie konieczne do zakupu we własnym zakresie. W pierwszych trzech miesiącach zatrudnienia pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, a po tym okresie pomoże w znalezieniu i wynajęciu osobistego mieszkania. Ponadto, firma służy wsparciem w załatwianiu wszelkich lokalnych formalności, nie pobierając żadnych opłat początkowych od kandydatów.

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na poniższy adres:

smartwork.uk@yahoo.com

z dopiskiem produkcja Wolverhampton.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

smartwork.uk@yahoo.com

„Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 9566525826f6daba

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.