£7,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu spożywczym Bolton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bolton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2015 01:22

Kierownik piekarni z Bolton aktualnie poszukuje pracowników do pracy w Anglii. Oferta dla Polaków na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych oraz kontrolowaniu ich jakości.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Bolton
Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h

Zadania:
– pracownik będzie miał za zadanie pakować produkty spożywcze
– inne zadania to kontrolowanie jakości wyrobów oraz czyszczenie maszyn
– praca odbywa się w piekarni

Wymagania:
– zdolność do pracy w systemie zmianowym
– sprawne dłonie
– angielski na poziomie komunikatywnym
– przestrzeganie zasad wewnętrznych panujących w firmie
– znajomość zasad BHP
– zależy nam na osobach schludnych, odpowiedzialnych, zaangażowanych
– szybkość uczenia się

Oferujemy:
– pracę zmianową w godzinach: 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji na 13 tygodni
– po upływie terminu możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio z pracodawcą
– początkową stawkę w wysokości 6,50 GBP/h
– po 12 tygodniach każdy pracownik dostaję podwyżkę w wysokości 1GBP do każdej przepracowanej godziny

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: adam.jankowski@heads-uk.com możliwy również kontakt telefoniczny: 0161 749 9897

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-243f3c/

ID ogłoszenia: 62155d248753d36e