£7,50/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji słodyczy dla par bez języka Scarborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Scarborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od 16.10.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-4 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2017 05:02

Propozycja podjęcia tymczasowej pracy w Anglii od zaraz na produkcji świątecznych słodkości. Zatrudnienie w Scarborough również dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od 16 października 2017

Umowa: na 3 do 4 tygodni

Miejsce zatrudnienia: Scarborough, Anglia

Zarobki: 7,50 GBP na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac produkcyjnych związanych z wytwarzaniem świątecznych słodkości

Oczekiwania:

  • dostępność w podanym terminie
  • wysoka motywacja i duże chęci do podjęcia tej pracy
  • niewymagane doświadczenie czy znajomość języka
  • preferowane zgłoszenia od par

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę tymczasową na około 3-4 tygodnie od 16 października 2017
  • zamieszkanie zorganizowane w kilkuosobowych domkach za 50 GBP tygodniowo od osoby
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • praca po 12 godzin dziennie przez 7 dni na tydzień
  • indywidualne podejście do każdego pracownika
  • zatrudnienie w nowoczesnej i bezpiecznej fabryce produkcyjnej

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • marketing@praca-pws.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-273de2/

ID ogłoszenia: 53559c65e22e9346