£7,50-9,00/h brutto

Oferta pracy w Anglii od maja na produkcji żywności bez języka Dorchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Dorchaster
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 lutego 2018 00:57

Propozycja zatrudnienia w fabryce z okolic Dorchester dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta pracy w Anglii od maja 2018 na produkcji żywności.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Dorchester, Yeovil, Anglia

Termin rozpoczęcia: od maja 2018

Czas trwania umowy: do grudnia 2018

Wynagrodzenie: od 7,50 do 9 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w różnych fabrykach zajmujących się produkowaniem artykułów żywnościowych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Anglii od maja 2018
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • pełna dyspozycyjność
  • zdolność pracy w zespole
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie w Anglii bez znajomości języka i doświadczenia
  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu
  • pracę w oparciu o legalną umowę
  • możliwość wypracowywania nadgodzin w weekendy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

magda@mploystaff.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-dorchester-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-zywnosci-od-maja-2018/

ID ogłoszenia: 7145a89d32aec278