£10-15/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz bez języka na budowie w Cambridge i Londynie 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: październik 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: co najmniej do końca 2020
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 października 2020 02:04

Firma działająca w Cambridge i Londynie poszukuje od zaraz budowlańców także bez języka do podjęcia pracy w Anglii na budowie przy remontach i wykończeniach mieszkań, domów oraz innych obiektów.

Opis stanowiska
Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych, potrafiących wykonywać wiele czynności w Cambridge oraz Londynie. Praca w przyjaznej atmosferze, z możliwością dłuższej współpracy. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą zajmowały się pracami wykończeniowymi i ogólnobudowlanymi, jak np. malowanie ścian, kładzenie płytek, montaż ścianek działowych, tynkowanie, murowanie, itp.

Obowiązki
Pomoc na budowie przy wszelakich pracach monterskich i budowlanych
Murowanie, tynkowanie, podłogi, wylewka, self leveling
Budowanie ścianek działowych oraz dry lining
Montaż kuchni, układanie płytek oraz biały montaż
Malowanie oraz uprzednie przygotowanie powierzchni
Wykonywanie prac stolarskich i używanie elektronarzędzi
Transport materiałów, narzędzi, odpadów budowlanych, itp.
Wykonywanie poleceń szefa budowy oraz ogólnobudowlańców
Samodzielne wykonywanie różnych innych prac budowlanych

Oczekiwania
Ambicja i entuzjazm do pracy – WAŻNE
Doświadczenie ogólnobudowlane
Samodzielność i dobra organizacja pracy
Precyzja i fachowość
Zaangażowanie i odpowiedzialność
Punktualność i brak nałogów
Nie wymagane, ale mile widziane
Posiadanie karty CSCS
Samochód i prawo jazdy
Własne narzędzia

Oferujemy
Bardzo dobre zarobki z możliwością podwyżki oraz rozwoju zawodowego
Dla osób które się sprawdzą stałą oraz stabilną pracę, również w okresie zimowym
Przy odpowiednich umiejętnościach oraz podejściu do pracowników możliwy awans
Niezbędne narzędzia i koszulki firmowe do pracy
Przyjazną atmosferę i wprowadzenie w obowiązki
Możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia
Gwarantowane 40h tygodniowo, max. 50-60h tygodniowo
Stałą i regularną wypłatę

Praca bez znajomości języka dla dokładnych, sumiennych i rzetelnych fachowców. Szukamy osób mieszkających w Anglii, kulturalnych, odnoszących się z szacunkiem do klientów i kolegów. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, proszę o nadsyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres:

career@poldabuilders.com lub telefonicznie pod numerem (+44) 01223 491 480. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

O naszej firmie
Polda Builders jest firmą budowlano-remontową o ugruntowanej pozycji, działającą na rynku brytyjskim nieprzerwanie od 2005 roku. Odbiorcy naszych usług znajdują się głównie w Cambridge oraz Londynie, ale także w Norwich, Haverhill i okolicach. W naszej ofercie posiadamy pełen zakres usług: od malowania, przez remont kuchni i łazienek aż po adaptację loftów i budowę dobudówek. Więcej informacji dostępnych pod adresem www.poldabuilders.com

ID ogłoszenia: 7775f6f91ebc87c9

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez career@poldabuilders.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez career@poldabuilders.com »