£292 za tydzień

Oferta pracy w Anglii od zaraz dla pokojówki hotel na wyspie Guernsey

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Guernsey
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: co najmniej 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 21:05

Hotel położony na wyspie Guernsey zatrudni od zaraz pokojówki. Ogłoszenie pracy w Anglii z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem zapewnionym przez pracodawcę. Oferujemy dobre wynagrodzenie i stabilną umowę.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: wyspa Guernsey.

Zarobki: 292 funty tygodniówki.

Numer referencyjny: KB 08/06/P

Zadania na stanowisku pracy:

  • sprzątanie pokoi po gościach hotelowych;
  • wietrzenie pomieszczeń;
  • wymiana pościeli i ręczników;
  • sprzątanie i odkażanie toalet;
  • wyrzucanie odpadów;
  • odkurzanie powierzchni;
  • przecieranie luster i mycie okien.

Wymagania na stanowisku:

  • doświadczenie jako pokojówka;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność na przynajmniej 6 miesięcy;
  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • profesjonalizm;
  • duża dokładność, zwracanie uwagi na szczegóły.

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym – koszt 78 funtów za tydzień;
  • wyżywienie;
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Anglii;
  • legalną umowę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • pomoc polskiego koordynatora w czasie wyjazdu.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz informacją na temat dyspozycyjności prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • rekrutacja.uk@hoga-praca.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny podany powyżej.

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-555418.php

ID ogłoszenia: 28457725610b5d01