£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii od zaraz gastronomia pomoc kuchenna Hurstpierpoint

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hurstpierpoint
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 20:12

Restauracja prowadzona przez Polską parę w Hurstpierpoint zatrudni pracownicę od zaraz w charakterze pomocy kuchennej. Praca w Anglii dla Polaków, bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Hurstpierpoint koło Brighton, Anglia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Ta sama restauracja zatrudni również kucharkę – może być bez doświadczenia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zmywanie naczyń;
  • przygotowywanie składników dań;
  • krojenie i obieranie owoców/warzyw;
  • wsparcie w utrzymaniu porządku na kuchni;
  • pomoc kucharzowi w bieżących zadaniach.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialność;
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej – brak przeciwwskazań zdrowotnych;
  • miły charakter, bezproblemowość;
  • doświadczenie będzie plusem, jednak nie jest konieczne;
  • sumienne i dokładne wykonywane obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę u polskich właścicieli w miłej atmosferze;
  • pomoc w sprawach natury formalnej;
  • zakwaterowanie w pokoju;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • miły i zgrany zespół;
  • umowę na uczciwych zasadach;
  • dobre zarobki.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem pod adres mailowy:

davidandmonikajersey@yahoo.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2514ln/

ID ogłoszenia: 92356cc71b1872db

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.