£28700 - 30200 na rok

Oferta pracy w Anglii od zaraz magazyn części samochodowych bez języka Ashford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Ashford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 15 marca 2023 00:06

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla magazynierów. Zatrudnienie w Ashford na magazynie części samochodowych bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca zapewnia możliwość skorzystania z płatnego dnia próbnego.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ashford.

Wynagrodzenie: 28 700 – 30 200 GBP na rok.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień oraz ich pakowanie i wysyłanie;
  • sprawdzanie stanów magazynowych i obsługiwanie magazynu;
  • przygotowywanie części do sprzedaży;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie ogólnych zadań biurowych.

Wymagania:

  • entuzjazm;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • płatny dzień próbny;
  • pracę od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku oraz w co drugą sobotę od 6.00 do 13.00 z możliwością pracy w każdą sobotę;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

CV należy wysyłać na adres e-mail: Job@GlobalParts.co.uk albo można zadzwonić pod numer telefonu: 07894344801

Źródło: https://polonia24.co.uk/

ID ogłoszenia: 1436410cdcf87f0e