£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii od zaraz na budowie bez języka przy wykończeniach

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 19:50

Ogłoszenie pracy w Anglii na budowie przy wykończeniach bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla Polaków – szukamy osób z fachowym i profesjonalnym podejściem do obowiązków.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Anglia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • stawianie ścianek – sucha zabudowa;
  • montowanie stelaży i sufitów podwieszanych;
  • układanie glazury;
  • szpachlowanie ścian;
  • malowanie;
  • inne prace wykończeniowe.

Oczekiwania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na budowie przy zadaniach wykończeniowych takich jak układanie glazury, sucha zabudowa, malowanie, gipsowanie, stawianie stelaży itp.;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na dużych budowach;
  • umiejętność sumiennej i profesjonalnej pracy;
  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność i dobre zdrowie.

Zapewniamy:

  • wysoką stawkę godzinową;
  • brytyjską umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • wsparcie polskiego koordynatora we wszelkich sprawach związanych z pracą;
  • stabilne stanowisko zatrudnienia.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci! Wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy na budowie w Anglii, zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

Prosimy kliknąć “Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 28157bddbb3044b5

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii od zaraz na budowie bez języka przy wykończeniach”

  1. Jakie miasto? na 24 lutego 2018 @ 19:44

    Był bym chętny mam 3lata doświadczenia ale bez umowy pracowałem ale szef może potwierdzić interesuje mnie miasto Bedford