£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii od zaraz na budowie malarz-tapeciarz Chichester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: co najmniej 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2016 22:29

Od zaraz poszukujemy nowego pracownika na budowę w Chichester. Oferta pracy w Anglii dla malarza-tapeciarza z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: malarz-tapeciarz.

Lokalizacja: Chichester, praca możliwa również w Darlington.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zadania wykonywane są w centrum handlowym;
  • przygotowanie ścian oraz ich malowanie;
  • tapetowanie, tynkowanie;
  • praca odbywa się przy stawianiu mebli – pracownicy współpracują ze stolarzami, którzy montują meble.

Wymagania:

  • doświadczenie w przy tapetowaniu i malowaniu – przynajmniej 2 lata;
  • motywacja do pracy;
  • sprawność fizyczna, zwinność, energiczność;
  • wykształcenie kierunkowe będzie zaletą;
  • komunikatywny język angielski;
  • dokładność, precyzja i profesjonalizm.

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • kontrakt na co najmniej 6 miesięcy;
  • umowę o pracę;
  • wysokie zarobki;
  • prawo do płatnego urlopu.

Aplikacje:
Prosimy o wysłanie CV pod adres mailowy: agnieszka.pawlak@kcigroup.pl

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli dotyczącej zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/chichester-po19/malarz-tapeciarz-praca-od-kwietnia,ad-266941.html

ID ogłoszenia: 804575edccdba90e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Akostecka
  • Zarejestrowany od: 11 grudnia 2015

Inne przedmioty dodane przez Akostecka

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Akostecka »