£8,27 na godz.

Oferta pracy w Anglii od zaraz na magazynie art. przemysłowych Bristol UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2020 01:03

Na magazynie art. przemysłowych poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie 2020 w Bristolu dla magazynierów ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bristol.

Wynagrodzenie: 8,27 GBP na godz,

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie oraz uzupełnianie zamówień;
  • sprawdzanie zamówień przed ich wysłaniem, a w tym kontrolowanie jakości opakowań;
  • sprawdzanie, czy ostre, kruche i delikatne przedmioty są dobrze zapakowane;
  • dbanie o porządek w pojemnikach;
  • zgłaszanie braków, uszkodzeń i nieprawidłowego umieszczenia produktów na magazynie;
  • pomaganie przy wymianie oraz uzupełnieniu pojemników zgodnie z instrukcją;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP;
  • utrzymywanie poziomu produktywności, który jest ustalany przez zespół zarządzający.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • zdolność do szybkiego liczenia oraz czytania w języku angielskim.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na czas nieokreślony;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • przeszkolenie pracownicze oraz z BHP;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • nowoczesne miejsce pracy;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • stałe wsparcie;
  • brak opłat za rekrutację;
  • 28 dni urlopu w roku;
  • środki ochrony osobistej, które są wymagane na stanowisku pracy;
  • nadgodziny płatne 12,40 GBP;
  • minimum 40 godzin pracy w tygodniu;
  • system zmianowy (6 – 15, 13 – 22, 15 – 24).

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail: krakow@smartsr.pl lub można zgłaszać się pod numerem telefonu: +48 502 852 485 w godzinach od 9 do 17.

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/bristol/bristol-avonmouth-bs11/magazynier-bristol-wlk-brytania,ad-403665.html

ID ogłoszenia: 3855e8c787e1d13e