£od 6,31 do 11,82

Oferta pracy w Anglii od zaraz na magazynie bez doświadczenia Coventry

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Coventry
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 5 lipca 2014 00:08

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii na magazynie. Oferta dla osób bez doświadczenia możliwa do podjęcia w Coventry. Do zadań należeć będzie pakowanie, zbieranie zamówień czy komisjonowanie.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Coventry

Zarobki: przewidujemy od 6,31 do 11,82 GBP/h

Opis zadań:

  • Typowe zadania magazynowe
  • Obowiązkiem będzie zbieranie zamówień, pakowanie, przenoszenie towarów, komisjonowanie.
  • Pracodawca może wymagać innych zadań.

Oczekiwania:

  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • poszukujemy pracowników odpowiedzialnych którzy profesjonalnie podejdą do wykonywania swoich obowiązków
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość zasad BHP i przestrzeganie ich w miejscu pracy
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • rzetelność
  • uczciwość
  • doświadczenie jest mile widziane jednak niekonieczne

Oferujemy:

  • dobra zarobki- stawka zależna od kwalifikacji oraz od lokalizacji pracy
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • pracę na dłuższy czas

Aplikacja:
Aplikować prosimy drogą elektroniczną na adres:

  • [ogłoszenie wygasło]

źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/204160/Pracownik-magazynowy-w-Wielkiej-Brytanii

ID ogłoszenia: 43553b6d81fd0e75