£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji przy montażu mebli Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 maja 2017 09:56

Aktualna oferta pracy w Anglii dla Polaków na produkcji przy montażu mebli. Ogłoszenie pochodzi z fabryki w Londynie. Zapewnione zatrudnienie na pełny etat i dobre zarobki.

Stanowisko: Pracownik produkcji mebli
Miejsce zatrudnienia: Londyn – Hounslow, Anglia
Wynagrodzenie: atrakcyjne ale uzgadniane indywidualnie

Zakres zadań:

  • prosta i całkiem lekka praca produkcyjna przy montażu mebli
  • zadania wykonywane będą za pomocą urządzeń, np. wiertarki

Wymagania:

  • dobra sprawność i zwinność
  • obowiązkowo posiadanie ważnego dokumentu First Aid Certyficate
  • preferowane zgłoszenia od osób porozumiewających się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • możliwość pracy zmianowej
  • zamieszkanie w Hunslow albo w HemeL Hempstead
  • możliwość pracy od ponieddziałku do piątku
  • pełna dyspozycyjność
  • BRAK NAŁOGÓW – osoby mające problemy z używkami prosimy o nieaplikowanie
  • mile widzianie CSCS card a także własny samochód na wyjazd

Zapewniamy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • przejazd z Hunslow do fabryki
  • możliwość pracy zmianowej – np. nocki przez kilka miesięcy a następnie zmiana, do ustalenia co ile zmiany – np. w systemie co 2 miesiące
  • lekką pracę produkcyjną
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 5085915878538ae6