£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji spożywczej w Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 września 2018 20:38

Atrakcyjna praca w Anglii od zaraz na produkcji spożywczej. Fabryka z Southampton zatrudni Polaków. Zapewniamy codzienne dojazdy dla osób, które nie mają transportu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Southampton.

Zarobki: do uzgodnienia – zależne od doświadczenia i umiejętności.

Zadania na stanowisku:

  • prace związane z produkcją spożywczą;
  • pakowanie artykułów;
  • kontrolowanie jakości wyrobów;
  • zadania związane z utrzymaniem porządku;
  • rozwożenie towaru – opcja dla osób, które mają prawo jazdy kat.B – stawka będzie odpowiednio wyższa;

Praca ma charakter zmianowy:

7:00 – 15:30
15:30 – 23:00

W weekendy – 7:00 – 17:00.

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie;
  • sprawności fizycznej;
  • zaletą będzie samodzielna możliwość dojazdów do pracy;
  • chęci do pracy na zmiany;
  • odpowiedzialnego podejścia do pracy;
  • solidności;
  • punktualności.

Zapewniamy:

  • dobre zarobki;
  • legalną pracę na zmianę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • dobre warunki zatrudnienia;
  • miły i pomocny zespół;
  • szkolenie wprowadzające;
  • codzienne dojazdy do pracy dla osób bez transportu.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu z Panią Klaudią pod numerem:

02380235835

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie od tych osób, które spełniają nasze wymagania.

Źródło:

ID ogłoszenia: 3635b99270a26899