£do uzgdnienia

Oferta pracy w Anglii od zaraz kierowca taksówki z kat.B Plymouth UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Plymouth
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 stycznia 2017 04:54

Poszukiwani są kandydaci do podjęcia pracy w Anglii na stanowisku kierowcy taksówki z kat.B. Aktualna oferta dla Polaków w Plymouth od zaraz przy przewozie osób.

Stanowisko: kierowca taxi

Lokalizacja: Plymouth, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca jako kierowca taksówki w dużej firmie TAXIFIRST

Wymagania:

  • preferowane osoby w wieku powyżej 25 lat
  • status osoby niekaranej
  • chęć i motywacja do pracy
  • prawo jazdy oraz brak punktów karnych przez okres 3 miesięcy
  • możliwość przystąpienia do egzaminu w celu uzyskania licencji
  • znajomość mapy oraz zdolność do szybkiej nauki z zakresu topografii miasta

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z auta szkoleniowego
  • pomoc w uzyskaniu licencji do wykonywania zawodu
  • brak opłat w celu uzyskania pracy
  • szkolenia
  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania oraz organizacji przejazdu do Anglii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

pdurjasz@pdintlservices.co.uk

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-604696.php

ID ogłoszenia: 59958815de353ac9