£200-400 brutto tygodniowo

Oferta pracy w Anglii od zaraz opiekunka dziecięca Londyn z zakwaterowaniem

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesiący
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 października 2016 23:00

Poszukiwane osoby do opieki nad dziećmi w Londynie. Możliwość pracy w Anglii dostępna od zaraz jako opiekunka dziecięca z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem u rodziny klienta.

Stanowisko: opiekunka do dzieci

Lokalizacja: okolice Londynu

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 200-400 GBP brutto tygodniowo w zależności od rodziny

Opis stanowiska:

  • praca jako niania zajmująca się dziećmi z zamieszkaniem u rodzin

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego związanego z pracą
  • doświadczenia na stanowisku opiekunki
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • pensje wypłacane co dwa tygodnie
  • mieszkanie w bardzo dobrych warunkach oraz wyżywienie gratis
  • dokładny opis rodzin
  • zatrudnienie na podstawie półrocznego kontraktu
  • pracę na zasadach obowiązujących w Anglii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zainteresowani ofertą pracy, CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem prosimy przysyłać na adres e-mail: rekrutacja@mbmbwork.eu.

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-584706.php

ID ogłoszenia: 125814ff9b7b3f6

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii od zaraz opiekunka dziecięca Londyn z zakwaterowaniem”

  1. Kamila kot na 21 stycznia 2017 @ 10:26

    Jestem zainteresowana pracą.
    Mogę ją podjąć od zaraz.