£8,83 na godz.

Oferta pracy w Anglii od zaraz pokojówki przy sprzątaniu w hotelu – Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 00:44

Możliwość podjęcia bezpośrednio pracy w Anglii dla pokojówek od zaraz przy sprzątaniu hotelu. Zatrudnienie w Londynie z podstawową znajomością języka oraz zapewnionymi bardzo dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątacza.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,83 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie hotelu pięciogwiazdkowego (nie przez agencję);
  • do obowiązków będzie należało, np. ścielenie łóżek, opróżnianie koszy na śmieci, mycie podłóg, odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu itp.

Wymagania:

  • średnia znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę 5 dni w tygodniu z weekendami od 8.30 do 17.00 – 40 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby chętne do podjęcia pracy przy sprzątaniu hotelu proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 07966915073 albo 02078392233.

Można również zgłaszać się bezpośrednio w biurze: 11 Charing Cross Road, WC2H oEP.

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/6/257289/Poszukujemy-osob-do-sprzatania

ID ogłoszenia: 1605d5d6bcea7411