£7,50

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu odzieży i biżuterii Essex

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Essex
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 8 października 2017 04:17

Aktualna oferta pracy w Anglii dla kobiet do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie dla Polaków w Essex przy pakowaniu odzieży oraz biżuterii do pudełek. Pracodawca zapewnia umowę początkowo na okres próbny z opcją przedłużenia.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Essex, Anglia

Stawka godzinowa: 7,50 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie odzieży a także biżuterii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zmianę metek a także wkładanie produktów do pudełek

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • preferowane zgłoszenia od pań

Zapewniamy:

  • pracę w stałych godzinach od 8 w dni od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne zarobki
  • opcja podjęcia pracy w Anglii na podstawie umowy na czas nieokreślony

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +44 1322448898
  • +44 7940066392

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1129628

ID ogłoszenia: 83259d915934c46a

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.