£do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu soków i napojów Wrexham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wrexham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 31 grudnia 2019 00:28

Możliwość podjęcia pracy w Anglii przy pakowaniu soków i napojów. Zatrudnienie w Wrexham UK aktualne od zaraz dla pakowaczy. Pracodawca zapewnia możliwość rozwoju i awansu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wrexham.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował napoje bezalkoholowe oraz lody na linii produkcyjnej w szybkim tempie;
  • na końcu linii produkcyjnej pracownik będzie odpowiadał za ustawianie produktów na paletach;
  • do zadań będzie należało również pakowanie słomek do pudełek oraz wkładanie surowych materiałów do maszyn.

Wymagania:

  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • chęć do pracy w dzień i w nocy;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zmiany po 12 godzin od 6.00 do 18.00 oraz od 18.00 do 6.00;
  • legalną i stałą pracę u angielskiego pracodawcy;
  • wypłatę w każdy piątek;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • 133% stawki podstawowej podczas pracy przy nadgodzinach – po przepracowaniu 48 godzin;
  • możliwość skorzystania z angielskich świadczeń;
  • pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej, a także nowoczesny magazyn i zaplecze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • szybki rozwój i możliwość awansu;
  • wsparcie merytoryczne polskich i angielskich rekruterów;
  • brak opłat.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.gap-personnel.pl/job/pakowanie-napojow-i-sokow/

ID ogłoszenia: 2865e09faace7649