£6.70/h- £7.20/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy produkcji mięsnej w Hull UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hull
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 21:28

Aktualna praca w Anglii dla Polaków z Hull i okolic. Fabryka przetworów mięsnych od zaraz przyjmie osoby na produkcję. Gwarantujemy stabilną umowę i dobre zarobki. Oferta dotyczy zatrudnienia na pełny etat.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Hull.

Wynagrodzenie: £6.70/h- 7,20 plus premie na nadgodziny.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie fabryki i taśmy produkcyjnej po zmianie;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • bieżące kontrolowanie jakości;
  • pakowanie wyrobów;
  • przenoszenie i pakowanie skrzynek.

Wymagania wobec kandydata:

  • chęć i gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • uczciwość i sumienność;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym (więcej niż podstawowym);
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • dobry stan zdrowia i sprawność.

Oferujemy:

  • 20 dni urlopu rocznie;
  • zatrudnienie na pełny etat z możliwością nadgodzin;
  • nadgodziny płatne po wypracowaniu 38,5 h na tydzień;
  • wypłaty w systemie tygodniowym (piątki);
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania (po pisemnej zgodzie kandydata);
  • opiekę polskiego koordynatora przez czas trwania umowy;
  • dla osób po raz pierwszy pracujących w Anglii – zwolnienie z podatku do pierwszych 11 000 funtów.

Aplikacje:
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

ID ogłoszenia: 28757727c5ce2017