£do ustalenia

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu lokali biurowych Oxford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2018 23:05

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Anglii od zaraz. Ogłoszenie zatrudnienia w Oxfordzie przy sprzątaniu biur z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oxford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska

  • praca będzie polegała na sprzątaniu prywatnych domów oraz biur
  • zadaniem pracownika będzie utrzymanie porządku w pomieszczeniach socjalnych oraz zgłaszanie przełożonym bieżącego zapotrzebowania na środki czystości

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • możliwość wyjazdu od zaraz na okres około 3 – 6 miesięcy
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z brytyjskim pracodawcą
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki
  • niezbędne do pracy narzędzia oraz służbowe auto
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • dobre zarobki
  • atrakcyjny system premiowy

Aplikacja:

Zachęcamy do aplikowania wysyłając zgłoszenie na adres:

rekrutacja@amplihr.pl

ID ogłoszenia: 6195a962df108687

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu lokali biurowych Oxford”

  1. Adam Mazur na 8 marca 2018 @ 14:01

    Witam, jestem obecnie w UK, pracuje w hotelu jako general assistant, moim obowiązkiem jest sprzątanie pokoi i obsługa klienta w restauracji. Niestety z powodu złych warunków pracy złożyłem wypowiedzenie. Jestem gotowy donpodjecianpracy od zaraz. Pozdrawiam.