£7,20 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu obiektów Coventry UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Coventry
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2016 19:19

Poszukujemy osób do pracy w Anglii przy sprzątaniu obiektów. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków w Coventry. Oferujemy zakwaterowanie oraz zarobki na dobrym poziomie.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Lokalizacja: Coventry, UK.

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • sprzątanie różnego rodzaju obiektów – domów, mieszkań, hoteli, biur itp;
  • pracownik jest delegowany do sprzątania w konkretnym miejscu, otrzymuje służbowy samochód oraz wszelkie sprzęty potrzebne do pracy.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • ukończone 25 lat;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy fizycznej;
  • prawo jazdy kat.B;
  • duża dokładność i dbałość o szczegóły;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność w działaniu;
  • odpowiedzialność;
  • uczciwość i sumienność.

Oferujemy:

  • stabilną umowę o pracę na brytyjskich zasadach;
  • 55-60 godzin do przepracowania w tygodniu;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • możliwość zatrudnienia dla studentów;
  • zakwaterowanie płatne 65 funtów na tydzień;
  • dla chętnych opcję rozpoczęcia od zaraz;
  • służbowy samochód oraz sprzęty potrzebne do pracy;
  • miłą atmosferę i stabilne stanowisko.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, w celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o wypełnienie formularza na stronie:

Należy kliknąć “Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 238578f43683fb74