£9,10 - 11,63 na godz.

Oferta pracy w Anglii od zaraz z podstawowym językiem na magazynie sklepu w Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2021 01:37

Dla magazynierów z podstawowym językiem angielskim do podjęcia aktualna od zaraz praca w Anglii. Zatrudnienie w Southampton na magazynie przy dostarczaniu produktów do sklepów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 9,10 GBP na godz. na zmianie porannej albo 11,63 GBP na godz. na zmianie nocnej.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie, gdzie zadaniem będzie dostarczanie produktów do sklepów;
  • pracownik będzie przygotowywał produkty gotowe do wysłania;
  • praca na 3 zmiany, gdzie można wybrać tylko jedną stałą zmianę (6.00 – 14.00 albo 14.00 – 22.00 lub 22.00 – 6.00);
  • praca na 6/2 oraz 5/2 etatu z opcją overtime.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • transport do pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • po 12 tygodniach możliwość otrzymania automatycznej podwyżki oraz przejścia na kontrakt;
  • przeszkolenie oraz trening;
  • dostęp do kantyny oraz kuchni pracowniczej

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 02380630077

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/picker-magazyn_i107133

ID ogłoszenia: 756074409f264cb