£od 6,62 GBP brutto/h

Oferta pracy w Anglii opieka nad osobami starszymi w domu opieki Weymouth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Weymouth
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 26 lipca 2014 01:53

Dom opieki z Weymouth zatrudni Polaków z doświadczeniem do pracy w Anglii przy opiece nad starszymi osobami. Zatrudnienie od zaraz w domu opieki. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Opiekunka nad osobą starszą

Miejsce pracy: Weymouth

Zarobki: przez 3 miesięczny okres próbny stawka godzinowa będzie wynosić 6,62 GBP/h, następnie obowiązuje podwyżka do 7,02 GBP/h brutto, przy kursach stawka dodatkowo wzrośnie

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w domu opieki.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie codzienne zajmowanie się podopiecznymi.
  • Do zadań należeć będą prace pielęgancyjno opiekuńcze, pilnowanie przyjmowania leków, pomoc w ubieraniu się, zajmowanie czasu, podawanie posiłków i inne czynności.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielsko dobra
  • doświadczenie w pracy z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi
  • duże pokłady cierpliwości, zrozumienia oraz empatii
  • opiekuńczość
  • obowiązkowość

Oferta:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • długofalowe zatrudnienie
  • tygodniowo zapewnione jest 30 h pracy, jednak możliwe są liczne nadgodziny
  • pracodawca organizuje na koszt pracownika zamieszkanie
  • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV w języku angielskim należy przesłać na adres: iwona@agencja-headhunters.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22af5i/

ID ogłoszenia: 98353d2391078e8a

2 komentarze na “Oferta pracy w Anglii opieka nad osobami starszymi w domu opieki Weymouth”

  1. Witam ,jestem pielęgniarką z dużym doświadczeniem.Interesuje mnie praca opiekunki.Czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Pozdrawiam.

  2. Katowice na 25 lipca 2016 @ 09:56

    Dzień dobry Pani Moniko,

    poszukuję Opiekunki/ Opiekuna osoby starszej do Anglii. Proszę o kontakt, jeśli nadal jest Pani zainteresowana.

    Pozdrawiam
    Anna Gawlik
    tel. 609 690 809
    e- mail: anna.gawlik@agnecja-headhunters.eu