£6,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu dań mrożonych bez języka Heywood

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Heywood
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 27 października 2015 02:09

Zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Praca w Anglii okolice Heywood przy pakowaniu mrożonek na produkcji spożywczej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Heywood
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
Osoba zatrudniona na danym stanowisku pakuje dania mrożone. Zadania wykonywane są przy taśmie produckyjnej.

Wymagania:
– zabranie ze sobą odpowiedniej odzieży (kamizelki odblaskowej oraz butów ochronnych)
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– posiadanie doświadczenie będzie dodatkowym atutem
– punktualne stawianie się w pracy
– zdolność podjęcia pracy na dłuższy okres
– zaradność, samodzielność, zaangażowanie
– możliwość podjęcia pracy od godziny 16 do 2 w nocy

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– bonusy w wysokości £43pw przez pierwsze 12 tygodni oraz £73pw po 12 tygodniach.
– zatrudnienie w godzinach od 16:00 do 02:00
– pracę od poniedziałku do czwartku
– pomoc w pierwszych dniach
– odpowiedzi na pytania
– brak ukrytych kosztów podczas rejestracji
– pracę bez konieczności znajomości języka angielskiego
– podniesienie swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: peter@career-makers.co.uk z tematem: heywood-night + imie + post code. Możliwa jest również rejestracja poprzez wysłanie sms z tym samym tytułem na numer: 07940290565

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249ene/

ID ogłoszenia: 328562eafd663167