£6,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu i sortowaniu warzyw Hertfordshire

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hertfordshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2015 01:57

Dam pracę w Anglii na magazynie dla 20 osób przy pakowaniu warzyw. Ogłoszenie z Hertfordshire dla pakowaczy bez doświadczenia przy sortowaniu i zbieraniu zamówień. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Hertfordshire
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie pakowaniu warzyw takich jak: papryka, ogórki czy pomidory. Inne zadania będą związane z pracami magazynowy, czyli: zbieranie zamówień, foliowanie, paletowanie, itp.

Wymagania:
– zaradność, dokładność, punktualność
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– samodzielność
– szybkość przyswajania wiedzy
– angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– legalną pracę dla 20 osób
– jasne warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– podpisanie umowy na angielskich warunkach
– pracę bez doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 01992 635 363

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/216777/pakowanie-warzyw-20-osob#contact-form

ID ogłoszenia: 68552da4259f312

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu i sortowaniu warzyw Hertfordshire”

  1. witam serdecznie jestem zainteresowany oferta pracy.moje doswiadczenie to praca w anglii 2lata w fabryce owocow oraz w fabryce salatek. posiadam angielskie konto bankowe oraz national insurance number jezyk angielski w stopniu komunikatywnym. prosze o kontakt tel.+48 516-938-963 dziekuje.