£do ustalenia

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu jajek Worcester bez doświadczenia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Worcester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 01:17

Firma spożywcza z Worcester szuka od zaraz pakowaczy bez doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta na linii produkcyjnej przy pakowaniu jajek. Zatrudnienie dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia różne lokalizacje: Worcester, Droitwich, Bromborough
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do przydziału są dwa stanowiska. Na pierwszym pracownik będzie pakować ugotowane jajka do specjalnie przygotowanych opakowań. Zadania na drugim stanowisku polegają na wywożeniu pełnych palet.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dla osób zamieszkałych w UK
– chęć pracy zmianowej (rano, popołudnie)
– sprawne dłonie
– szybkość wykonywania zadań
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– dobre zdrowie, brak problemów z kręgosłupem
– posiadanie i przyjazd własnym autem
– mile widziane doświadczenie we wcześniej pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– legalną pracę na angielskich zasadach
– zapewniamy weekendy wolne od pracy
– pełne szkolenie wprowadzające
– konkurencyjne stawki godzinowe
– przyjazną atmosferę
– wdrożenie w system firmy
– pracę zmianową również na noce
– odpowiedzi na pytania
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-238ka0/

ID ogłoszenia: 30254ca98094c6ff