£do ustalenia

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków na magazynie Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 21:54

Pilnie poszukujemy pakowaczy do pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków. Zadania wykonywane są na magazynie znajdującym się w Manchesterze. Od pracowników wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Manchester, Bury
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca w jednym z dwóch magazynów (odzieżowym bądź z kosmetykami).
Pracownik zajmuję się pakowanie kosmetyków bądź sortowaniem odzieży.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie magazynowe będzie atutem
– zaradność, niezależność, dobra organizacja
– przestrzeganie zasad wewnętrznych panujących w firmie
– wytrzymałość fizyczna
– dostosowanie się do panujących warunków
– przyjazne usposobienie
– szybki wyjazd do Anglii

Oferujemy:
– wolne weekendy
– dobrze płatną pracę
– podniesienie swoich kwalifikacji
– podpisanie umowy na angielskich warunkach
– start już od zaraz

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: adam.jankowski@heads-uk.com bądź kontakt telefoniczny pod numerem: 0161 749 9897

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2315a8/

ID ogłoszenia: 52455db5f757860e

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków na magazynie Manchester”

  1. J.Warchalowska na 20 grudnia 2015 @ 00:48

    Witam wraz z moim chłopakiem jestem zianteresowana oferta pracy prosze o kontakt pod nr tel07936792718