£6,75 GBP/h

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu mięsa dla par od zaraz Ipswich

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Ipswich
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 października 2014 22:46

Przetwórnia mięsna z Ipswich prowadzi rekrutacje pracowników na produkcję przy pakowaniu wyrobów. Oferta pracy w Anglii dla par z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz w zakładzie mięsnym

Lokalizacja: Ipswich

Wynagrodzenie: 6,75 GBP/h

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w przetwórni mięsnej przy pakowaniu i wykrawaniu mięsa.
  • Pracownik zobowiązany będzie do obsługi maszyn pakujących i przestrzegania zasad BHP.
  • Do zadań należeć będzie utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od par
  • doświadczenie w pracy przy pakowaniu
  • duża motywacja
  • znajomość języka angielskiego wymagana jest na poziomie podstawowym
  • chęć i możliwość podjęcia zatrudnienia w Anglii od zaraz

Oferujemy:

  • dla części pracowników zostanie zapewnione szkolenie na stanowisko: rzeźnik – wykrawacz
  • od 40 do 60 h pracy w tygodniu
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:
Zgodnie z instruktażem znajdującym się na stronie: http://www.poloniusz.pl/o1-22nm54/

ID ogłoszenia: 2555436d55ee5023

4 komentarze na “Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu mięsa dla par od zaraz Ipswich”

  1. ID OGŁOSZENIA: 2555436D55EE5023 na 13 października 2014 @ 16:36

    Witam.
    Wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani pracą na produkcji.Jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdej chwili.
    Z poważaniem Agnieszka Pogoda

  2. Witam, wraz z chłopakiem poszukujemy pracy, komunikatywnie znamy angielski, prosimy o kontakt w razie zainteresowania

  3. Witam, razem z chłopakiem (22 i 26 lat) jesteśmy zainteresownai ofertą pracy. oboje znamunikatywnie angielski, jesteśmy gotowi do wyjazdu. pozdrawiam

  4. macie w ofercie rowniesz miejsca na uboju wieprzowym?