£6,08 GBP/h

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu mięsa Hull dla Polaków od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hull
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 01:45

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy do pracy w Anglii w przetwórstwie mięsnym. Ogłoszenie z Hull dla Polaków przy pakowaniu produktów spożywczych i kontrolowaniu ich jakości.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Hull
Wynagrodzenie: 6,08 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się pakowaniem mięsa
– kontrolowanie jakości zapakowanych produktów
– inne prace pomocnicze związane z procesem produkcyjnym mięsa

Wymagania:
– zaradność, pomysłowość, zaangażowanie
– koniecznie trzeba znać język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
– zdolność do pozostania w UK na dłużej
– doświadczenie przy pakowaniu będzie atutem
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zapewniamy pracę w godzinach dodatkowych
– pracę na dłużej
– 12 przepracowanych godzin w ciągu dnia od 6 do 18
– pomoc w pierwszych dniach
– miejsce do zamieszkania
– pomagamy znaleźć transport do pracy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV na maila: praca.katowice@gigroup.com.pl

Źródło: http://ofertypracyanglia.pl/annoucements/show/8881/pomocnik-w-zakladzie-przetworstwa

ID ogłoszenia: 33955c294dd99ff8