£6,10 za godzinę

Od zaraz oferta pracy w Anglii przy pakowaniu owoców bez języka Canterbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Canterbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2016 23:08

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii przy pakowaniu owoców dla Polaków. Zatrudnienie od zaraz w Canterbury bez znajomości języka angielskiego. Nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Canterbury, hrabstwo Kent.

Wynagrodzenie: 6,10 funtów za godzinę, nadgodziny 9,15 GBP.

Opis stanowiska:
osoby zatrudnione odpowiadają za pakowanie owoców do skrzynek. Następnie owoce są wysyłane do sklepów wielkopowierzchniowych. Kierownik zmiany zleca zadania na bieżąco, według aktualnego zapotrzebowania.

Wymagania:

  • elastyczność czasowa;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • sprawność fizyczna;
  • nastawienie na efektywną pracę;
  • umiejętność wykonywania zadań w zespole;
  • kultura osobista;
  • przyjazne nastawienie i motywacja.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę;
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek;
  • zakwaterowanie płatne 33,11 funtów tygodniowo plus rachunki za prąd i gaz;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • opcję płatnych dojazdów do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • wstępne przeszkolenie;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje:
Osoby chętne do pracy zapraszamy do kontaktu:

jobs@pro-force.co.uk
tel.01227 730 349.

Źródło: http://ofertypracyanglia.pl/annoucements/show/8892/pracownicy-pakowalni

ID ogłoszenia: 335573a28a1d270a

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Anglii przy pakowaniu owoców bez języka Canterbury”

  1. Janusz Janicki na 17 maja 2016 @ 19:02

    , jestem zainteresowany pracą ,proszę mój nr tel. +48 665 265 952

  2. Marcin Pietras na 18 maja 2016 @ 10:36

    Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt

  3. Krzysztof Kumorek na 21 maja 2016 @ 17:09

    Mam 22 lata ukonczylem technikum ekonomiczne we Wloszech znam jezyk Wloski biegle i angielski podstawowy jestem zainteresowany waszym ogloszeniem.Dziekuje za odpis.

Zostaw odpowiedź do Krzysztof Kumorek