£7,60-7,90/h

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu owoców morza Londyn 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 18 marca 2017 00:05

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii 2017 na produkcji przy pakowaniu owoców morza. Zatrudnienie w Londynie dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz owoców morza
Miejsce zatrudnienia: Londyn – Chessington KT9 1TW
Stawka godzinowa: od 7,60 do 7,90 GBP na godzinę

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie owoców morza
  • zadania muszą być wykonywane w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym przejście nieskomplikowanej rozmowy kwalifikacyjnej
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • wysoka motywacja do osiągania wysokich wyników
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • uczciwość, rzetelność, sumienność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Anglii
  • obowiązuje system zmianowy – 4 dni pracy po 12 godzin i 4 dni wolne
  • różne godziny zmian – zarówno nocki jak i dniówki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: 01784464464

Aplikować można również poprzez formularz, dostępny poprzez źródło.

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1098308

ID ogłoszenia: 65358cbd2f533816